Kontakt z firmą Raczyński

Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem. Z chęcią udzielimy dodatkowych wyjaśnień i omówimy warunki świadczenia obsługi. Poniżej znajdują się niezbędne dane teleadresowe.

 

Główne biuro

 

Zarząd firmy

 

Adres ul. Mickiewicza 16 98-220 Zduńska Wola

 

Adres e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Adres siedziby

 

Adres ul. Stawiszcze 35A
98-200 Sieradz

 

Formularz kontaktowy

 

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Szanowni Państwo

Zamykając to okienko i kontynuując korzystanie z niniejszego serwisu bez zmian ustawień używanej przeglądarki internetowej, wyrażacie zgodę na zapisywanie przez Jerzego Raczyńskiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Firma Transportowo - Spedycyjna „RACZYŃSKI” w Zduńskiej Woli, plików cookies w Waszych urządzeniach końcowych oraz na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w ten sposób przez administratora serwisu.

W celu uzyskania informacji o regułach wykorzystania technologii cookies oraz o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności.

Z poważaniem
Jerzy Raczyński