Poszukujemy pracowników!

Na tej stronie znajdą Państwo oferty pracy w naszej firmie. W razie zainteresowania, prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 


 

Mechanik samochodowy

 Oczekujemy:
- umiejętności samodzielnego diagnozowania usterek
- oświadczenia w zawodzie pozwalającego na samodzielną pracę na stanowisku w zakresie przeglądów i napraw
- umiejętności obsługi podstawowych urządzeń warsztatowych
- dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy

 

Szanowni Państwo

Zamykając to okienko i kontynuując korzystanie z niniejszego serwisu bez zmian ustawień używanej przeglądarki internetowej, wyrażacie zgodę na zapisywanie przez Jerzego Raczyńskiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Firma Transportowo - Spedycyjna „RACZYŃSKI” w Zduńskiej Woli, plików cookies w Waszych urządzeniach końcowych oraz na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w ten sposób przez administratora serwisu.

W celu uzyskania informacji o regułach wykorzystania technologii cookies oraz o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności.

Z poważaniem
Jerzy Raczyński